Budujemy marki
zaangażowane społecznie

Codziennie szukamy rozwiązań marketingowych, dzięki którym zyski nie przynoszą strat.

Ziemia. Planeta, która dała nam nieograniczony potencjał. Dzięki jej różnorodności poznaliśmy prawa rządzące wszechświatem i wykorzystujemy je dla rozwoju naszego gatunku. Nauczyliśmy się czerpać z jej bogactwa. Napędzani biznesem i technologią wciąż sięgamy coraz dalej, wyżej i głębiej. Jednak rozwój cywilizacji nie pozostaje dla Ziemi obojętny.

Wycięliśmy lasy pod budowę miast. Bujne łąki zmieniliśmy w ciągnącą się po horyzont monokulturę pszenicy. Potrzebujemy coraz więcej surowców, zużywamy coraz więcej czystej wody, zanieczyszczamy powietrze. Jesteśmy sprawcami niekorzystnych zmian w ekosystemach. Pochłonięci pogonią za dobrami materialnymi przestajemy zauważać ludzi wokół. Zapominamy nawet o własnym szczęściu i bezpieczeństwie. A przecież mamy tylko jedno życie. Jedną ludzkość. Jedną Planetę.

W Advalue wiemy, że wielka siła biznesu, to wielka odpowiedzialność. Od 2008 roku zdobywamy wiedzę, doświadczenie,  i budujemy zespół ekspertów, pozwalające nam wspierać działania marketingowe, poprzez tworzenie odpowiedzialnej i zaangażowanej komunikacji reklamowej. Stworzyliśmy również markę Advalue Engaged, żeby jeszcze mocniej podkreślić to, że reklama, może zmieniać rzeczywistość na lepszą i żeby wspólnie z naszymi Klientami i Partnerami zadbać o nas i o naszą planetę, angażując biznes w wartościowe inicjatywy.

Angażujemy marki w codzienne życie ludzi, w ochronę środowiska naturalnego, prawa zwierząt, w walkę o równość i tolerancję. Jesteśmy przekonani, że dziś zaangażowanie marki w istotne dla społeczeństwa kwestie jest podstawą do budowy jej więzi z konsumentem i lojalności. A prawdziwą i docenianą wartością jest odwaga niepozostania obojętnym.

Poprzez nasze działania chcemy współtworzyć świat taki, w jakim każdy człowiek chciałby żyć. Oparty na empatii do ludzi, zwierząt i przyrody. Codzienności z czystą wodą, powietrzem i sumieniem. Śpiewem ptaków. Czasem spędzanym beztrosko z bliskimi. W poczuciu bezpieczeństwa i spokoju o jutro.

Patrzymy z optymizmem i nadzieją w przyszłość, współuczestnicząc w zrównoważonym rozwoju biznesu i społeczeństwa. Chcemy być świadkami kolejnych odkryć i osiągnięć ludzkości o nieograniczonym potencjale. Potencjale, który dała jej nasza Planeta. Ziemia.