portfolio

 

Kreacja, która dociera do milionów

 

Helios

 

Rok 2018: pierwszy klaps. Światła, kamera, akcja! Za kulisami powstaje koncept kreacji, która dotrze do milionów. 

Sieć kin Helios to marka, dla której stajemy po drugiej stronie kamery. Przygotowaliśmy scenariusz komunikacji, odpowiadającej preferencjom szerokiego grona widzów. Dzięki zróżnicowanym przekazom budujemy zaangażowaną społeczność, którą łączy wspólny mianownik – kino. 

Naszym celem jest nie tylko promocja kultury, prowadząca do konwersji w postaci liczby sprzedanych biletów, ale także aktywizacja widzów. Jego realizacja nie mogłaby się powieść bez odwołania się do największych kinowych emocji. 

Tak zbudowaliśmy markę o lojalnej społeczności, która tworzy relacje, jest blisko fanów i odpowiada na jedną z podstawowych funkcji mediów społecznościowych – zapewnia wartościową rozrywkę. Dzisiaj odbiorcy marki odwiedzając profile społecznościowe oczekują nie tylko aktualnego repertuaru, teaserów blockbusterów, intrygujących newsów ze świata popkultury oraz błyskotliwych RTMów – a my im to zapewniamy. 
 


Tytuł: Kreacja, która dociera do milionów
Klient: Agora
Marka: Helios 
Projekt: Obsługa Social Media & Facebook Ads
Zadanie: Stworzenie strategii komunikacji, identyfikacji graficznej digital oraz prowadzenie na bieżąco działań organicznych i płatnych na Facebooku, Instagramie, a także kampanii Google Ads
Media: Social Media (Facebook, Instagram, Messenger), Google, Web