portfolio

 

Z Tobą i dla Ciebie 

 

 

„Z Tobą i dla Ciebie” – to idea kreatywna, która przyświecała nam podczas tworzenia strategii dla wielopłaszczyznowej komunikacji Enel-Med w social mediach.

Idea ta jest nie tylko pojemna i plastyczna, ale także łączy w sobie wyodrębnione przez nas działania i potrzeby marki. By dotrzeć do potencjalnych konsumentów posłużyliśmy się jednym z podstawowych narzędzi analitycznych – stworzyliśmy rozbudowane persony. 

Przedstawienie szerokiego zakresu usług medycznych stało się możliwe dzięki zróżnicowaniu przekazu w obrębie kilku dziedzin, stanowiących uzupełnienie parasola komunikacji. Zaproponowany model koresponduje z archetypem marki - Opiekunem. 

Budując wizerunek całej grupy Enel-Med nie zapominamy o edukacyjnej roli mediów społecznościowych – kreujemy obraz marki dostępnej, przyjaznej pacjentowi i spełniającej jego potrzeby. Kanały komunikacji brandu odzwierciedlają jego rzeczywisty charakter – budują zaangażowanie, niosą wartość merytoryczną oraz otaczają użytkowników opieką, będąc „Z Tobą i dla Ciebie”. 

Efekt? Wzrost aktywności odbiorców, odmieniony wizerunek marki oraz sukces komercyjny.
 


Tytuł: Z Tobą i dla Ciebie 
Klient: Centrum Medyczne Enel-Med
Marka: Enel-Med 
Projekt: Obsługa Social Media & Facebook Ads
Zadanie: Stworzenie strategii komunikacji, identyfikacji graficznej digital oraz prowadzenie na bieżąco działań organicznych i płatnych na Facebooku i Instagramie
Media: Social Media (Facebook, Instagram, Messenger)